Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

Pomoc techniczna - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Witaj w internetowym dziale Pomocy Technicznej firmy CD Projekt!

Każda osoba, która zakupiła oryginalną grę "Wiedźmin" lub "Wiedźmin 2" ma możliwość pobrania jej kopii zapasowej z serwisu GOG. Poniżej znaleźć można dokładną instrukcję rejestracji gry w serwisie GOG oraz jej późniejszego pobrania.

Obie gry posiadają polską wersję językową, którą można aktywować w menu opcji.

Rejestracja wymaga podania klucza rejestracji CD Projekt RED w przypadku gry "Wiedźmin" oraz klucza rejestracji SecuROM w przypadku "Wiedźmin 2". Klucze te znajdują się na okładce instrukcji do gry. Jeden klucz umożliwia zarejestrowanie jednej kopii zapasowej.

Rejestracja klucza SecuROM i konta użytkownika w serwisie GOG

1. Wejdź na tę stronę internetową serwisu GOG lub - jeśli posiadasz wydanie Gamebook gry "Wiedźmin", kliknij tutaj.

2. W polu Enter your product key here wpisz klucz rejestracji CD Projekt RED lub klucz rejestracji SecuROM gry, który znajdziesz na okładce instrukcji. W przypadku gry "Wiedźmin" z serii Gamebook, przy wpisywaniu klucza pomiń znak / znajdujący się na jego końcu.

Pozostawienie zaznaczonej opcji I want the developer of The Witcher games, CD Projekt RED, to email me with their news & promotions! oznacza, że wyrażasz zgodę, aby w przyszłości otrzymywać informacje o nowościach i promocjach związanych z produktami CD Projekt RED.

new

3. Jeśli klucz został wpisany poprawnie, zobaczysz komunikat taki, jak widać na poniższym obrazku. Kliknij przycisk Continue, aby przejść do etapu logowania na konto lub rejestracji w serwisie GOG.

new

4. Jeśli posiadasz już konto w serwisie GOG, zaznacz opcję Account login, a następnie podaj swój e-mail oraz hasło i kliknij przycisk Log me in. Jeśli masz styczność z serwisem GOG po raz pierwszy, kliknij opcję Sign-up for GOG, a następnie podaj następujące informacje:

- w polu Username podaj wybraną przez siebie nazwę konta GOG

- w polu E-mail podaj adres e-mail, którego będziesz używać do logowania się

- w polu Password wpisz hasło, którego będziesz używać do logowania się na konto

- Birthday to data urodzenia

Wypełnij wszystkie pola, a następnie kliknij Create my account, aby zakończyć proces rejestracji. Jeśli proces zakończy się pomyślnie, zobaczysz następujący komunikat:

new

5. Kliknij przycisk Continue, aby przejść na stronę z zarejestrowaną grą "Wiedźmin 2".

 

Pobieranie instalatora gry

Serwis GOG umożliwia pobrania instalatora gry za pomocą programu GOG.com downloader lub za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Ze względu na wielkość pobieranych plików sugerujemy skorzystanie z pierwszej opcji - downloader umożliwia m.in. wstrzymywanie i wznawianie pobierania w przypadku problemów z połączeniem internetowym lub jeśli nie możesz pobrać wszystkich plików w czasie jednej sesji. Poniższa instrukcja opisuje pobieranie gry za pomocą programu GOG.com downloader.

1. Wejdź na stronę pobierania downloadera.

2. Uruchom plik Setup_Downloader_3.0.25.exe, aby rozpocząć instalację. Po zakończeniu instalacji programu, uruchom go. Zostaniesz poproszony o podanie danych swoje konta - w polach E-mail i Password wpisz dane, które podałeś w czasie rejestracji konta.

new

3. Kliknij przycisk Settings. Jeśli chcesz, żeby instalacja gry po zakończeniu pobierania uruchomiła się automatycznie zaznacz opcję Start game installer after download is complete. Opcje Save downloads to pozwala zmienić folder, do którego pobierane są pliki. Kliknij przycisk Browse, a następnie wskaż preferowany przez siebie folder pobierania, jeśli chcesz zmienić ustawienia domyślne.

new

4. Kliknij okładkę gry na stronie swojego konta. Aby aktywować tryb pobierania przez GOG.com downloader, kliknij przycisk OFF, znajdujący się w ramce obok tytułu gry.

new

5. Kliknij przycisk Game installer - w przegląrce powinno pojawić się nowe okno, pozwalające na uruchomienie pobierania przez downloader.

6. Po chwili gra zostanie dodana do kolejki pobierania w GOG.com downloader. Po zakończeniu pobierania uruchom instalację gry i postępuj wg wyświetlanych na ekranie instrukcji.

Ogłoszenie

Dział Pomocy Technicznej pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Nr telefonów: 22 519 69 66, 22 487 57 58

Masz problem z zarejestrowaniem gry lub konta na stronie CD Projekt? Kliknij tutaj.

Uwaga. W piątek 18.04.2014 kontakt telefoniczny możliwy będzie tylko do godz. 15:00.

Rejestracja Gier i ProgramówZarejestruj grę