Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

Forum dyskusyjne: Mount&Blade Ogniem i mieczem - temat ogólny

Przejdź do strony: 1 ... 218 219 220 ... 248 (ostatnia)
Mount&Blade Ogniem i mieczem - temat ogólny
Autor posta Treść posta  
Czy wiecie kiedy (i czy w ogóle) OIM będzie dostępny na Steamie?  
Witam WAszmościów !
Dawno już nie obcowałem na tym forum, więc mam kilka pytań.
Czy jest jakiś nowy patch odprocz tego 1.015 czy jakoś tak ?
Czy zostały usunięte te zaciananie gry, bo powiem, że chyba przez tą grę niszczy mi się komputer, bo raz mi się zatnie muszę wyłączyć, włącze mam czarny obraz zamiast pulpitu x2 a później już sie właczy i mogę coś robić ale się zacina jak coś robię po 10minutach ?
O co z tą grą chodzi ???

I Przepraszam ale zapomniłem dodać dlaczego jak właczam OIMa to w tym pierwszym okinku co jest '"Uruchom Grę" mam napisaną wersję 1.015 czy jakoś tak a w grze mam 12 więc już tego nie ogarniam ?

Powiem Wam że ten temat ma najwięcej postów ale i tak wszystkie kręcą się o te same tematy jak: " co zrobic w jakiejs misji".

POzdrawiam Yer

I jedno pytanie bardzo dla mnie ważne czy po tym patchu 17 zacina Wam się ?
I czy wielu z Was ma 7 i czy tam właśnie się Wam zawiesza ? I czy na XP też się zacina lub zacinało ?

To jest odpowiedź na post użytkownika "Yerevin" [ post #4378 ]

Yerevin:
I jedno pytanie bardzo dla mnie ważne czy po tym patchu 17 zacina Wam się ?
I czy wielu z Was ma 7 i czy tam właśnie się Wam zawiesza ? I czy na XP też się zacina lub zacinało ?
Gościu ,nie szalej z tymi postami...

Nie spamuj.
Ściągnij 1.017 masz nowe możliwości, dopracowane misję, tylko na początku lordowie mają zamiast po 100-150 jednostek 200-300.

Witam. Chciałem się zapytać was o parę spraw, i mam nadzieję na uzyskanie od was przydatnych odpowiedzi ;).
Pragnę dowiedzieć się, czy kampania Szwedzka oraz kampania Chanatu Krymskiego są tak rozwinięte fabularnie jak kampanie : Zaporska, Moskiewska, Polska, i czy są one za-bugowanie czy można je przejść bez problemów?

To jest odpowiedź na post użytkownika "wesch96" [ post #4380 ]

wesch96:
Nie spamuj.
Ściągnij 1.017 masz nowe możliwości, dopracowane misję, tylko na początku lordowie mają zamiast po 100-150 jednostek 200-300.
Ściągnełem i dalej mam ten problem ta gra niszczy mi komputer po prostu tego nie ogarniam ale właśnie chciałem ją odinstalować i okazało że nie ma takiego czegoś do odinstalowania i teraz nie wiem czy ta gra ma problemy czy to przez zle zainstalowanie.

PS. Mam Windowsa 7 jeśłi to coś znaczy w tej grze.

To jest odpowiedź na post użytkownika "Yerevin" [ post #4382 ]

Yerevin:

Ściągnełem i dalej mam ten problem ta gra niszczy mi komputer po prostu tego nie ogarniam ale właśnie chciałem ją odinstalować i okazało że nie ma takiego czegoś do odinstalowania i teraz nie wiem czy ta gra ma problemy czy to przez zle zainstalowanie.

Nie, żebym był znawcą, ale zdaje mi się się, że niektóre gry na Windows 7 nie chodzą, gdyż "siódemka" nie ma wklepanego jakiegoś kodu, czy coś.
Opcja deinstalacji musi być, a jak nie to "dodaj lub usuń programy".
Poza tym, w jakim sensie niszczy komputer?

To jest odpowiedź na post użytkownika "Shaarken" [ post #4383 ]

Shaarken:
Yerevin:

Nie, żebym był znawcą, ale zdaje mi się się, że niektóre gry na Windows 7 nie chodzą, gdyż "siódemka" nie ma wklepanego jakiegoś kodu, czy coś.
Opcja deinstalacji musi być, a jak nie to "dodaj lub usuń programy".
Poza tym, w jakim sensie niszczy komputer?
POdwzględem niszczy że jak podczas gry mi się zawiesi to później po 10 minutach znowu i tak 2 razy a dzisiaj musiałem resetować kompa 12 razy chyba jak nie wiecej. :(

To jest odpowiedź na post użytkownika "Yerevin" [ post #4384 ]

Podaj info na temat sprzętu, jesteś pewien, że spełnia wymagania?

2 razy lepsze oprocz RAM-u bo mam 1 GB a wymaga 1GB i nie wiem czy wiecej nie trzeba  
No cóż, pozostaje mi zapytać jeszcze, w jakim momencie się zacina. Jeżeli podczas bitwy, to się zdarza kiedy pojawia się więcej przeciwników, gdyż nie może być ich zbyt dużo na raz, walczy się "falami"  
Witam

Wiecie może co trzeba zrobić gdy ma się błąd nr 1019??

To jest odpowiedź na post użytkownika "Shaarken" [ post #4387 ]

Shaarken:
No cóż, pozostaje mi zapytać jeszcze, w jakim momencie się zacina. Jeżeli podczas bitwy, to się zdarza kiedy pojawia się więcej przeciwników, gdyż nie może być ich zbyt dużo na raz, walczy się "falami"
Widzisz to mi się przeważnie zawiesza podczas chodzenia ale mnie gnebi dlaczego sie zawiesza mi komputer kiedy naprzyklad chodze po stronach. Ale tylko jak wcześniej mi sie zatnie bo przez pol roku nic do ch.ja nie zawieszalo az ostatnio to wlaczylem i nagle teraz mi sie zawiesza co jakis czas. Ale na Viscie tez mi sie zawieszal i chyba przez to wiec mam juz dola totalnego i nie wiem jak z tego wybrnac.

To jest odpowiedź na post użytkownika "Yerevin" [ post #4389 ]

Yerevin:
[q=Shaarken]wiec mam juz dola totalnego
Oo ?

Weź spróbuj odinstalować ,tak jak to już Ci ktoś radził przez Dodaj lub Usuń programy.

To jest odpowiedź na post użytkownika "wesch96" [ post #4380 ]

wesch96:
Nie spamuj.
Jeśli już mowa o tych 300-200 troche to niebezpieczne wiec pytam kiedy oni przestqana byc tacy wielcy ?

Po wojnach i bitkach lub po spotkaniu z tobą :)  

To jest odpowiedź na post użytkownika "wesch96" [ post #4392 ]

wesch96:
Po wojnach i bitkach lub po spotkaniu z tobą :)
Hmm to nie za smacznie ;/
Ale podczas bitwy się nie zmniejszą ? ;p

Przejdź do strony: 1 ... 218 219 220 ... 248 (ostatnia)