Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

Forum dyskusyjne: Sims 3 zwierzaki

Sims 3 zwierzaki
Autor posta Treść posta  
hej ! ściągałam gre the sims 3 zwierzaki, zainstalowałam ją, wszystko ok, włączam, i jak jestem już na etapie gdzie wybiera się rodzine, wyskakuje mi komunikat: nie mogliśym zweryfikowac czy twoja plyta jest wazna kopia gry the sims 3 zwierzaki. Co robić ?

To jest odpowiedź na post użytkownika "assasin12" [ post #1 ]

assasin12:
hej ! ściągałam gre the sims 3 zwierzaki, zainstalowałam ją, wszystko ok, włączam, i jak jestem już na etapie gdzie wybiera się rodzine, wyskakuje mi komunikat: nie mogliśym zweryfikowac czy twoja plyta jest wazna kopia gry the sims 3 zwierzaki. Co robić ?
1.Oprócz dodatku musi być zainstalowana podstawka "The Sims 3", bez tego dodatek "Zwierzaki" nie ruszy.
2. A tak w ogóle nie ściągać tylko kupić oryginał - najlpiej "The Sims 3 + The Sims 3: Zwierzaki (PC/MAC)" - 135,99 PLN

http://www.empik.com/the-sims-3-the-sims-3-zwie...ltimedia-p

A jeszcze lepiej kupić wszystkie części czyli podstawka, dodatki i akcesoria, wtedy dopiero jest frajda:)

To jest odpowiedź na post użytkownika "assasin12" [ post #1 ]

assasin12:
No niestety trzeba kupić oryginał w sklepie. Piratów tutaj bardzo nie lubimy, więc na konto idzie BAN, a wątek zamykam.